Volné pracovní pozice

kariera@kverneland.cz

Marketingový manažer

Pracovní náplň:

  • správa a úpravy webových stránek společnosti
  • správa kampaní ve vyhledávačích
  • realizace grafických úprav a příprava firemních propagačních a informačních materiálů
  • realizace odborných článků, interview, fotodokumentace a videí
  • správa firemního profilu na sociálních sítích
  • tvorba občasníku zasílaného obchodním partnerům
  • organizace firemních marketingových akcí
  • realizace inzerce v tištěných periodikách
  • pravidelné vyhodnocování dosahu marketingové komunikace
  • spolupráce s partnery v ČR i zahraničí

Požadujeme:

  • spolehlivost, kreativitu a zájem o marketingovou komunikaci a online marketing
  • znalost prostředí Adobe InDesign, Adobe Photoshop
  • zkušenosti s tvorbou webových stránek
  • AJ na komunikativní úrovni
  • řidičské oprávnění sk. B
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • možnost samostatné práce spojené s motivujícím finančním ohodnocením v zázemí silné a úspěšné společnosti
  • místo výkonu práce – Beroun
  • příspěvek na stravné, mobilní telefon, dovolená navíc
  • školení a osobní rozvoj po odborné stránce
  • příjemné pracovní prostředí

Odpovědi zasílejte na: kariera@kverneland.cz

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Dovolujeme si Vás informovat, že kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Servisní technik zemědělské a komunální techniky

Místo výkonu práce:

  • Beroun

  • Kompletace nových strojů, předprodejní servis
  • Servis a opravy zemědělských a komunálních strojů Kubota
  • Práce v prostorách společnosti, příležitostně i formou výjezdů přímo k zákazníkovi
  • Diagnostika a opravy závad

Požadujeme:

  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • SOU/SŠ s výučním listem/maturitou se zaměřením v oboru oprav zemědělské techniky nebo autoopravárenství
  • Praxe v oboru servisu zemědělské nebo komunální techniky nebo v autoopravárenství
  • Znalost práce na PC v rozsahu schopností ovládat diagnostický přístroj
  • Řidičský průkaz sk. B, (skupina T, svářečský průkaz a průkaz obsluhy VZV výhodou)
  • Základní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Práci ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • Odborná technická školení v ČR i ve školicím středisku v zahraničí
  • Platové ohodnocení dle výkonu
  • Stravenky

Produktový manažer

Náplň práce:

  • podpora prodeje obchodních partnerů
  • odborné poradenství obchodní, partnerům
  • komunikace s výrobními závody výrobce
  • pořádání a organizace školení
  • účast na výstavách a prezentace techniky

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v mladém kolektivu
  • možnost osobního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební automobil, notebook, telefon, příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené (po odpracování celého kalendářního roku)

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost zemědělské problematiky a techniky
  • slušné vystupování, časovou flexibilitu, týmového ducha
  • řidičský průkaz skupiny B (T výhodou)
  • uživatelská znalost práce s PC (Word, Outlook, Excel)
  • Angličtina (středně pokročilá)

Máte-li zájem ucházet se o některou z těchto pozic, zašlete nám svůj životopis na kariera@kverneland.cz.